Indebergen.nl zoekt enthousiaste bloggers en een stagiair(e)

Indebergen.nl zoekt enthousiaste bloggers en een stagiair(e)

16 mei 2018

door Yvonne in Nieuws

Houd jij van bergen, heb je oog voor beeld en een vlotte pen? Lijkt het jou leuk om een bijdrage te leveren aan deze website? Dan zijn we op zoek naar jou! Indebergen.nl zoekt enthousiaste bloggers die ons regelmatig willen voorzien van leuke en interessante blogs. Daarnaast hebben wij vanaf augustus/september weer een plek vrij op onze redactie voor een fanatieke en leergierige stagiair(e).

Bloggen voor Indebergen.nl

Naast onze vaste team (Thijs, Florien, Miranda en ondergetekende) werkt er ook een groepje enthousiaste bergliefhebbers mee aan het blog van Indebergen.nl. Sommigen wonen en werken in de Alpen en houden ons regelmatig op de hoogte van hun avonturen. Anderen reizen geregeld naar de bergen of vinden het gewoon heel leuk om te schrijven over hun reizen, materiaal en (outdoor)kennis. Zij doen dit in eerste instantie vanuit passie en liefde voor de Alpen. Daarnaast kunnen ze genieten van meerdere voordelen, zoals het delen van links van hun eigen website of blog, en op termijn het maken van een reis voor Indebergen.nl of het testen van materiaal.

Wil je meer weten of lijkt het je leuk om een bijdrage te leveren aan het weblog van Indebergen.nl, stuur dan een mailtje met motivatie naar y.smits@spalder.nl.

Video maken in de bergen
Ga jij ook op je knieën voor dat ene mooie beeld bij je verhaal?

Een stage bij Indebergen.nl en Snowplaza.nl

Naast Indebergen.nl is ons redactieteam verantwoordelijk voor onder andere wintersportwebsite Snowplaza.nl en Skiinformatie.nl. Vanaf augustus/september bieden wij een een stageplek in ons redactieteam. Heb jij affiniteit met reizen in de bergen (winter en/of zomer, mag allebei) en vind je het leuk om te schrijven?

De werkzaamheden zijn:

 • Ontwikkelen en schrijven van weblogberichten en artikelen voor alle websites;
 • Het updaten van data, teksten en foto's van bestemmingen voor de verschillende websites;
 • Onderzoeken en uitwerken van nieuwe bestemmingen;
 • Beheren reacties en recensies;
 • Social media uitingen voor de diverse websites verzorgen.
Wij vragen:
 • Je bent bezig met een HBO opleiding en voor minimaal 3 maanden beschikbaar;
 • Je hebt grote affiniteit met internet;
 • Je schrijft gemakkelijk en vlot;
 • Je hebt een passie voor wintersport en bergen;
 • Kunnen werken met photoshop is een pré;
 • Je bent flexibel, gemotiveerd, zelfstandig en nauwkeurig.
Wij bieden:
 • Een afwisselende en leerzame stage;
 • Werken binnen een gezellig team in hartje Amsterdam;
 • Een prima stagevergoeding;
 • Leuke extra's.

Kom jij bij ons stage lopen?

Stuur je motivatie en CV naar Thijs Termeer, t.termeer@spalder.nl. Voor telefonische inlichtingen bel: 020-5218139.

Kom jij ons team versterken?
Kom jij ons team versterken in hartje Amsterdam?

Reactie(s) Reageren?

Reageren op dit artikel


Zomervakantie tips