Allwetterbad Aquarena Montafon
Entreeprijzen
- Prijs volwassenen: € 9,40
- Prijs kinderen : € 5,-
Midden in St. Gallenkirch ligt de Aquarena Montafon, een modern all-weather zwembad waar je het hele jaar terechtkunt voor ontspanning en waterpret. Dankzij de combinatie van binnen- en buitenbaden is dit een ideale bestemming wanneer het te warm is om te wandelen, het weer omslaat of je na een actieve dag in de bergen even wilt ontspannen. Vooral gezinnen weten de Aquarena goed te vinden dankzij de overzichtelijke opzet en de vele speelmogelijkheden voor kinderen.
Het hart van de Aquarena is het grote binnenbad dat via een zwemsluis in verbinding staat met het verwarmde buitenbad. Zo zwem je moeiteloos van binnen naar buiten, terwijl je uitkijkt op de omliggende bergen van het Montafon. Het water van het binnen- en buitenbad heeft een aangename temperatuur van ongeveer 28 °C, waardoor zwemmen ook op koelere dagen comfortabel is. In het buitenbad vind je bovendien een waterval, massagestralen en een stroomversnelling die voor extra afwisseling zorgen.
oor kinderen is er genoeg te beleven. Het buitenbad beschikt over een brede dubbele waterglijbaan, terwijl de allerkleinsten veilig kunnen spelen in een apart kinderbad met een grot en verschillende waterspeelelementen. Dankzij de overzichtelijke indeling kunnen ouders hun kinderen gemakkelijk in de gaten houden. Rondom het zwembad liggen ruime ligweides waar je op zonnige dagen heerlijk kunt ontspannen.
Ook buiten het water is er voldoende vermaak. Bij de Aquarena vind je onder andere een beachvolleybalveld, een speeltuin en een café-bistro met een zonnig terras. Daardoor is het zwembad niet alleen geschikt voor een paar uurtjes zwemmen, maar ook voor een complete middag met het gezin. Voor wandelaars en fietsers vormt de Aquarena bovendien een fijne plek om af te koelen na een actieve dag in de bergen.
De Aquarena Montafon ligt aan de Galgenulerstraße in St. Gallenkirch, vlak bij de dalstations van de Valisera Bahn en Garfrescha Bahn. Er is voldoende parkeergelegenheid en ook met de bus is het zwembad goed bereikbaar. Tijdens de zomervakantie is de Aquarena doorgaans dagelijks geopend van 09.30 tot 20.00 uur. Buiten het hoogseizoen gelden aangepaste openingstijden. Naast kleedruimtes en douches beschikt het complex over een café-bistro en ruime ligweides. Controleer vooraf altijd de actuele openingstijden, aangezien deze per seizoen kunnen verschillen.
Galgenulerstr 199a
6791, St. Gallenkirch
Doorgaans open van half mei tot eind september